IMG 20220420 093803 770x499 1

OBAHOME je obchodní značka firmy OBA-MONT s.r.o., která vznikla na základě našich dlouholetých zkušeností z oblasti stavebnictví a developmentu. Našim zákazníkům nabízíme širokou nabídku produktů pro kompletní řešení interiérů, ke kterým poskytujeme komplexní služby a servis.    

Specializujeme se na prodej oken, vstupních dveří, posuvných systémů, nerezového a skleněného zábradlí, stínící techniky – venkovní i vnitřní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a parapety. V nabídce máme také kuchyně, hliníkové pergoly nebo garážová vrata. 

Naše komplexní nabídka služeb zahrnuje: zaměření zakázky, zajištění montáže i demontáže, zednické práce a ekologická likvidace odpadů. Záruční i pozáruční servis je pro nás samozřejmostí.

Sídlíme v nově otevřeném showroomu v centru Valašských Klobouk na ulici Československé armády 1113 „Dům na rohu“. Můžete nás navštívit v pracovních dnech od 7:00 -15:30. Na prodejní ploše přesahující 150 m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet bohatou nabídku sortimentu. Naši specialisté vám rádi odborně poradí s výběrem a zdarma pro vás připraví cenovou nabídku na míru.   

Tak nás neváhejte kontaktovat.

“Pomáháme vytvořit váš domov”